اَلسَّلاَمُ عَلَيْكَ يَا أَبَا عَبْدِ اللَّهِ السَّلاَمُ عَلَيْكَ يَا ابْنَ رَسُولِ اللَّهِ‏ (السَّلاَمُ عَلَيْكَ يَا خِيَرَةَ اللَّهِ وَ ابْنَ خِيَرَتِهِ) السَّلاَمُ عَلَيْكَ يَا ابْنَ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ وَ ابْنَ سَيِّدِ الْوَصِيِّينَ‏ السَّلاَمُ عَلَيْكَ يَا ابْنَ فَاطِمَةَ سَيِّدَةِ نِسَاءِ الْعَالَمِينَ‏ السَّلاَمُ عَلَيْكَ يَا ثَارَ اللَّهِ وَ ابْنَ ثَارِهِ وَ الْوِتْرَ الْمَوْتُورَ السَّلاَمُ عَلَيْكَ وَ عَلَى الْأَرْوَاحِ الَّتِي حَلَّتْ بِفِنَائِكَ عَلَيْكُمْ مِنِّي جَمِيعاً سَلاَمُ اللَّهِ أَبَداً مَا بَقِيتُ وَ بَقِيَ اللَّيْلُ وَ النَّهَارُ يَا أَبَا عَبْدِ اللَّهِ •
منو
اوقات شرعی
آب و هوا
نویسنده:رضايي
تاریخ انتشار: دوشنبه 02 شهریور 1394

پایان کار سیزدهمین جشنواره مسابقات سراسری قرآن فرزندان همکار وزارت نیرو در ارومیه

 

 

سیزدهمین چشنواره مسابقات سراسری قرآن فرزندان همکار وزارت نیرو که از چهارشنبه گذشته 94/5/28 در محل دانشگاه پردیس نازلو ارومیه جریان داشت امروز جمعه  94/5/30 با انتخاب و معرفی نفرات برتر بکار خود پایان داد.

در مراسم اختتام این دوره از مسابقات که با حضور مهندس مهاجری معاونت منابع انسانی و تحقیقات وزارت نیرو و رئیس شورای فرهنگی این وزارتخانه، حجت الاسلام یزدان پرست مشاور وزیر و رئیس گروه فرهنگی وزارت نیرو ، تنی چند از مدیران صنعت آب و  برق استانهای مختلف کشور ، جمعی از روحانیون منطقه و شرکت کنندگان در مسابقات انجام شد .

مشاور وزیر و رئیس امور فرهنگی وزارت نیرو نیز در این مراسم از واژه مسابقه بعنوان سبقت گرفتن از هم یاد کرد و گفت :در این مسابقات همه تلاش داشتند تا برجستگی های خود را بهتر نشان دهند.

وی اضافه کرد در این مسابقات 48 نفر بعنوان نفرات اول و دوم و سوم انتخاب شدند که از طرف ستاد وزارت نیرو هدایایی به این عزیزان اهدا خواهد شد.

در ادامه مراسم بعد از تواشیح خوانی زیبای گروه تواشیح طوبی معاون منابع انسانی و تحقیقات وزارت نیرو  و رئیس شورای فرهنگی این وزارتخانه در سخنانی از نوجوانان و جوانان بعنوان آینده سازان کشور نام برد و با بیان این مطلب که امروز در دنیا تحولات بسرعت در حال گذر است و هر چه دنیا پیش می رود پایه های اصول و مواضع راستی ، صداقت و امانتداری محکم تر می شود گفت این پایه ها لازمه پیشرفت و تحول هر جامعه بشری است چون بدون آن نابودی و اضمحلال آن جامعه امری حتمی و اجتناب ناپذیر خواهد بود.

مهندس مهاجری در سخنان خود با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری در بخش پایه های فکری و فرهنگی جوانان یادآور شد در آزمون اخیر که با شرکت 80 هزار فارغ التحصیل برگزار گردید فرزندان همکار در وزارت نیرو با درخشش خوب خود نشان دادند که از لحاظ شایستگی و درجه علمی چیزی از بقیه کم ندارند.

وی اضافه کرد انتظار داریم فرزندان همکار در وزارت نیرو همچنان که در مباحث قرآنی بعنوان نفرات برتر بشمار می آیند در فنون و علوم روز نیز برتری خود را حتی در عرصه جهانی به نمایش بگذارند.

براساس این گزارش حضور خادمین حرم حضرت امام رضا (ع) در سیزدهمین جشنواره مسابقات قرآنی در ارومیه و حضور پرچم سبز بارگاه ثامن الائمه در این آیین باشکوه جلوه ای خاص و معنوی به این مراسم بخشید بطوریکه اشک شوق بسیاری از حاضرین با دیدن خادمین حضرت امام موسی بن الرضا از دیده گان چکید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان غربی می باشد
Design By Navy System